PMP - Exclusive

O nás

Hlavní náplní společnosti PMP EXCLUSIVE, s.r.o. je dovoz vín z oblasti Champagne. Především klade důraz na vína s co nejnižším obsahem zbytkového cukru (Extra-Brut, Brut Nature) vyráběná organickou nebo biodynamickou cestou.

Tato vína se stávají díky svému přírodnímu charakteru a čistotě velmi oblíbená jak mezi milovníky Champagne, tak mezi běžnými konzumenty. Hlavní myšlenky vinařů, které zastupujeme, jsou velmi prosté. Zachovat již dávno ustanovené tradice výroby Champagne a ponechat vínům charakter a osobitost tohoto specifckého regionu. Mimo Francii se dostávají jen velmi vzácně. Produkce je minimální a vína jsou prodávána i několik let předem na tzv. allocations (rezervace).

Tým PMP EXCLUSIVE je hrdý na to, že Vám může představit selekci těchto vín

Vín, která mají příběh…

Otci a zakladateli pmp exclusive jsou dlouholetí přátelé a celoživotní milovníci svělých bublinek a dobré muziky, ing.  Tomáš Magor Doležal – kapelník a zakladatel skupiny Tři sestry a Dr. Petr Pečený – zakladatel a kapelník skupiny Doctor P.P. Všechna Champagne pro sebe i pro vás osobně vybrali a ručí za jejich kvalitu.