ÚNOR PLNÝ BUBLINEK

Ve druhém a třetím únorovém týdnu přivítáme hned čtyři špičkové šampaňské vinaře reprezentované v ČR naší společností PMP Exclusive! 

 

O masopustním úterý 13.2. 2018 nás navštíví náš nejprodávanější vinař Jean-Francois Clouet z Grand Cru vinařství André Clouet z Bouzy. Po úterní privátní večeři v business klubu pak ve středečním odpoledni v pražské restauraci RED PIF bude osobně prezentovat svoje skvělá vína převážně z odrůdy Pinot Noir včetně žhavé novinky s netradičním názvem “V6” odborné veřejnosti, pro pozvané bude následovat degustační večeře tamtéž. Na této akci také představíme ambasadorku naší společnosti pro rok 2018! Svoji návštěvu Jean-Francois zakončí  ve čtvrtek 15.2. degustační večeří na slezském zámečku v Petrovicích u Karviné, kde má díky našim ochutnávkách početnou skupinu svých příznivců.

 

Hned o následujícícm víkendu přivítáme hned trojlístek absolutně nejlépe hodnocených producentů Champagne současnosti, Benoit Lahaye, Vincenta Lavala a Benoit Dehu. V pátek 23.února se tito pánové podělí o párování pokrmů se svými TOP biodynamickými víny na večeři v pražském Zdenek’ s Oyster Baru. Následující den pak patří představení jejich portfolia na Champagne festivalu La Bouteille de Champagne v Nostickém paláci. http://www.bouteille-de-champagne.cz/

 

Věříme, že obě návštěvy těchto nejlepších tvůrců šampaňských bublinek se pro všechny zúčastněné stanou nezapomenutelnou událostí! 

 

Svoje místa si proto zavčasu zajistěte ZDE.

 

Tým PMP Exclusive